Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

 

завантаженняimage004kelmMVDIstoruko

 

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

 

banner 

На даний момент 111 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

   Посредник Таобао на русском языке, купить в Китае Легко Tao-Hot.com - посредник Таобао на русском языке, сервис покупок в Китае. Тао-Hot.com - это быстро развивающийся и надежный Таобао посредник.
  Home Психологічна служба
  

  image00119 лютого 2018 року в Нелиповецькому НВК відбулося засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників з теми: «Про формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу та кібербулінгу в Новій українській школі».

  Детальніше...

  P214035914 лютого 2018 року в приміщенні Кельменецького ліцею – опорного закладу було проведено методичне засідання для працівників психологічної служби району в формі тренінгового заняття з питання: «Провідні методи та форми діяльності щодо збереження психологічного здоров’я дітей».

  Детальніше...

  image003З метою попередження поширення негативних явищ булінгу, мобінгу в учнівському середовищі у Ленковецькому НВК на протязі місяця  лютого психологічною службою проводиться ряд просвітницько-психологічних заходів з педагогами, батьками та учнями щодо виявлення проявів даних явищ серед дітей школи, роз΄яснення основних причин ознак булінгу, мобінгу в освітньому середовищі та оволодіння практичними методами оперативного реагування, запобігання таким ситуаціям.

  Детальніше...

  image00108 лютого 2018 року в Нелиповецькому НВК пройшов набір учнів 1 класу до «Школи шляхетності».

  В новому закладі протягом семестру відбудеться:

  Детальніше...