Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 121 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001Цей світ чудовий,

      але не забути б мені повернутися

  Брати Стругацькі

   

  Наше повноцінне життя  неможливо уявити без інформаційних технологій. Але разом з тим в результаті проникнення комп’ютерів та Інтернету в повсякденне життя людини з`явилися і хвороби, про які ще кілька років тому ніхто не знав – це комп’ютерна та Інтернет-залежності.

  6 лютого у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». В цей день в Нелиповецькому НВК з учнями 5-6 класів практичним психологом Федорюк Н.А. було проведено тренінгове заняття, метою якого стало визначення та аналіз основних проблем комп’ютерної та інтернет-залежності у дитячому середовищі, виявлення симптомів та наслідків «хвороби», способів формування адекватної самооцінки  для профілактики компютерної залежності.

  Під час заняття учні розглянули вплив комп’ютера та мережі INTERNET на розвиток і здоров’я дитини, проаналізували комп’ютерну та Інтернет  залежність шляхом проведення різноманітних вправ, анкетування, спілкування в групах. Учні ділилися думками щодо сучасної проблеми, розповідали про свої спостереження, аналізували запропоновані життєві ситуації своїх однолітків.

  У фіналі прийшли до спільного висновку: «Справжня небезпека не в тому, що компютери мислять, як люди, а в тому, що люди будуть мислити, як компютери…».

           І домашнє завдання… Дітям психолог запропонувала перевірити власну силу волі - хоча б один день прожити без комп’ютера та інтернету в телефоні. . .

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010