Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 179 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

            image0018 лютого в Мошанецькій ЗОШ було проведено заняття за програмою психологічного супроводу інтелектуального розвитку учнів молодшого шкільного віку «Інтелектуальна мозаїка».

         Метою даного заняття було створення психологічного комфорту, розвиток пам`яті, зорового сприйняття та уважності, вміння класифікувати предмети. Ігри та вправи підібрані за принципами варіативності та різноманітності, «від простого до складного». Кожне завдання мало пізнавальний та виховний зміст, спрямований на розвиток інтелекту.

          Учні з гарним настроєм та цікавістю виконували кожну вправу, гру. Особливо їм сподобалась робота в групах (вправа «Розташуй правильно»), яка спрямована на розвиток образного мислення, уяви, пам’яті.  При виконанні вправи діти розділились на три команди. Кожна отримала сюжетні малюнки, завдання – розкласти малюнки так, як відбуваються події. Не менше учням сподобалась вправа на розвиток концентрації уваги «Порівняй малюнки», яку вони  виконували в парах. Також, в ході заняття були проведені інші вправи: вправа «Вітання», мета – підбадьорити, налаштувати на роботу; вправа  «Поміркуй», мета – розвиток та переключення уваги; вправа «Форми», мета – розвивати вміння виділяти предмети за однією характерною ознакою; вправа «Зарядка для пальчиків», мета – розвиток пам’яті та дрібних м’яз рук; вправа «Навпаки», мета – розвиток та переключення уваги, уміння зосереджуватися; вправа «Рухлива хвилинка», мета – розвиток уваги, пов’язаної з координацією слухового та рухового аналізаторів; вправа  «Ритуал прощання».

    image001image002image003image004image005