Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 132 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    image003З метою попередження поширення негативних явищ булінгу, мобінгу в учнівському середовищі у Ленковецькому НВК на протязі місяця  лютого психологічною службою проводиться ряд просвітницько-психологічних заходів з педагогами, батьками та учнями щодо виявлення проявів даних явищ серед дітей школи, роз΄яснення основних причин ознак булінгу, мобінгу в освітньому середовищі та оволодіння практичними методами оперативного реагування, запобігання таким ситуаціям.

    З  цією метою проводиться діагностування з метою вивчення стану мікроклімату в класних колективах (5-11 кл.), анкетування учнів з метою виявлення проявів булінгу(5-11 кл.),  корекційно-відновлювальна робота з формування позитивних взаємин між учнями та формування уміння відстоювати свою честь і гідність за допомогою соціально прийнятної поведінки (1-4 кл.)

    image001image002image003