Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 172 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001Вивчення емоційних особливостей дітей та розвиток емоційного інтелекту молодших школярів - завдання першочергової важливості.

  Воно є актуальним у світлі психолого-педагогічного підходу до вирішення проблеми соціальної адаптації дітей у суспільстві шляхом підвищення рівня сприйняття і розуміння іншої людини як особистості, а також, що дуже важливо, вирішенням проблеми емоційного здоров'я дитини.

  Емоційна грамотність дає школярам можливість краще розбиратися в емоційному функціонуванні людей, досягати успіху в спілкуванні з учителями і однолітками, вирішувати виниклі конфлікти, розуміти себе, свої бажання і потреби, причини власних вчинків, а також ставити перед собою цілі і вдало їх досягати. Все це сприятливо впливає на поведінку в школі і поза школою, а також на ефективне засвоєння знань.

  З цією метою психологічною службою нашого навчального закладу здійснюється ряд психологічних досліджень (оцінювання рівня тривожності і схильності дитини до неврозу за м-кою О.Захарова, вивчення мотиву навчальної діяльності за м-кою О.Атамасової)  з подальшою корекційною роботою.

  Таким чином, учень початкової школи, будучи суб’єктом власної навчальної діяльності, має за об’єкт не лише зміст початкової освіти, а й особисте до них ставлення (усвідомлювати власні емоції та почуття), щоб у процесі навчання розвивалися як інтелектуальна, так і емоційно- вольова сфери дитини, щоб відпрацьовувались регулятивні механізми мислення та емоційних виявів. Лише в єдності вони дозволять доцільно використовувати одержані знання й свідомо управляти своєю поведінкою, оптимально діяти в будь-яких умовах навчання. А сучасний учитель, формуючи у молодших школярів уміння вчитися, повинен вміти управляти рухом думки, емоцій, волі та дій учня. Ураховуючи індивідуальний емоційний стан та особистий досвід кожного, підтримувати оптимістичний настрій усіх учасників навчально-виховного процесу, що і забезпечить успіх спільної роботи.

  image001image002image003image004