Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 200 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

    image001     15 травня в Мошанецькій ЗОШ для учнів дев’ятого класу  було проведено заняття  з елементами тренінгу  «Як заспокоїтись під час іспитів? Які можна використовувати методики?»

          Метою даного заняття   було навчити старшокласників реально оцінювати себе і свої можливості, познайомити з стресовими ситуаціями та психологічними прийомами щодо їх подолання, формувати уміння знімати нервове напруження та розвивати навички стресостійкості.  

          В процесі заняття учні мали змогу виконувати наступні види роботи: вправу «Асоціації»,  мозковий штурм «Опонент», вислухати рекомендації психолога «Як успішно скласти іспит»,  виконати релаксаційну техніку «Подих очищення» та вправу «Планування успіху».

          Девятикласники активно та з задоволенням приймали участь  у всіх видах роботи. На згадку про дане заняття психолог залишила кожному  буклет  «Як заспокоїтись під час іспитів?»

  image001image002image003image004