Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 142 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001         17 травня 2018 року в НВК с. Нелипівці відбулися збори батьків майбутніх першокласників.

           Зустріч з батьками розпочала вчитель початкової школи Самошина В.М., яка розповіла про те, які нововведення готуються для майбутніх школярів, ознайомила з вимогами нової української школи.

  Директор НВК Балинська Н. І. проінформувала про вимоги і специфіку нововведень у навчальному закладі, наголосила на важливості ретельної підготовки батьків до важливої події в житті їхніх дітей.

           Практичний психолог закладу ознайомила батьків з результатами психологічного обстеження майбутніх 1-класників та зупинилась на психологічній готовності дошкільнят. Батькам було надано основні поради, які допоможуть полегшити адаптаційний період 1-класника в школі, а також підкажуть батькам правильну лінію поведінки на цьому новому етапі життя.

  Отже, шановні батьки:

  1. Зберігайте спокій і впевненість в тому, що все буде добре. П ам’ятайте, що саме своїм настроєм і своїми думками, ми формуємо у дитини установку на майбутнє навчання в школі. Вірте в свою дитину і сприймайте її такою, як вона є.

  2. Формуйте позитивне ставлення до школи і вчителів, але водночас будьте чесними. Не варто ідеалізувати школу, говорячи, що там буде безмежно весело, цікаво, захоплююче. Слід говорити правду про можливі труднощі, про необхідність слухати вчителя, виконувати інструкції, які інколи не подобаються.

  3. Завжди позитивно відзивайтеся про школу і вчителів. Діти в такому віці все ще дуже залежні від батьківської думки, тому, якщо ви хочете, щоб вчитель став авторитетом для вашого першокласника, ніколи не говоріть поганого про нього при дитині.

  4. Уникайте додаткових стресів і навантажень. Ніколи не відправляйте дитину одночасно в перший клас і якусь секцію або гурток. Нехай дитина проводить більше вільного часу на свіжому повітрі, граючись з друзями.

  5. Слідкуйте за режимом дня і повноцінним харчуванням. Розпорядок дня, який не змінюється, допоможе дитині швидше адаптуватися до нових умов.

  6. Будьте особливо уважними до почуттів дитини в перші місяці.  Будьте з дитиною більш терплячими і чуйними, щоб вона відчувала спокій і підтримку вдома.

                                      

  Практичний психолог

  Нелиповецького НВК

  Федорюк Н.А.