Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 290 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    удаленное видеонаблюдение 3G Клиенты для мобильных устройст: Windows Mobile, Symbian, iPhone, Blackberry, Android. Возможность простотра видео с мобильных устройств как в реальном времени, так и записанной на DVR информации. Программное обеспечение: CMS, удаленный просмотр видео архива, удалѐнная настройка параметров, одновременное подключение до 64 каналов.
    Home Олімпіади
    

    PC030110З грудня  2017 року в приміщенні Кельменецького ліцею - опорного закладу проводився ІІ етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017 році!

    Детальніше...