Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 180 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    ПРОТОКОЛ

    засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

    з правознавства станом на 26 листопада 2017   року в Кельменецькому районі

    9 клас

    з/п

    Прізвище ім’я по батькові

    Навчальний заклад

    Шифр

    роботи

    К-ть балів

    тестового туру

    Кі-ть балів

    за творчі завдання

    Всього балів

    Балів після апеляції

    Рейтингове місце

    Диплом

    1

    2

    3

    4

    5

    1

    Карапчієвська Катерина Валеріївна

    Кельменецький ліцей

    9-03

    20

    9

    15

    20

    12

    7

    83

     

    1

    І

    2

    Адащук Анастасія Русланівна

    Кельменецький ліцей

    9-01

    20

    7,5

    8

    16

    12

    6

    69,5

     

    2

    ІІ

    3

    Гура Катерина Валеріївна

    Кельменецький ліцей

    9-06

    12

    10

    18

    12

    11

    6

    69

     

    3

    ІІ

    4

    Харабара Володимир Ігорович

    Іванівецька ЗОШ

    9-07

    15

    7

    9

    10

    5

    4

    50

     

    4

    ІІІ

    5

    Чебан Руслана Євненівна

    Новоселицька  ЗОШ

    9-05

    10

    2

    3

    5

    9

    3

    32

     

    6

     

    6

    Мельничук Анатолій Вікторович

    Лівенецька ЗОШ

    9-02

    11

    8

    6

    14

    4

    7

    50

     

    4

    ІІІ

    7

    Лекар Ангеліна Василівна

    Вовчинецький НВК

    -

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    8

    Назарчук Вілен Юрійович

    Дністрівський НВК

    9-04

    9

    5.5

    4

    1

    2

    5

    26.5

     

    8

     

    9

    Беженар Марина Володимирівна

    Мошанецька ЗОШ

    9-09

    12.5

    4

    3

    0

    4

    5

    28,5

     

    7

     

    10

    Рижа Ангеліна Анатоліївна

    Нелиповецький НВК

    9-08

    12

    8

    4

    5

    6

    5

    40

     

    5

     

    Голова організаційного комітету  __________________ Ткач О.І.                                                           

    Голова журі                                    __________________  Адамчук А.В.

    Секретар                                       ___________________ Дуплава Л.І

     

     

     

     

     

     

     

    ПРОТОКОЛ

    засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

    з правознавства станом на 26 листопада 2017   року в Кельменецькому районі

    10 клас

    з/п

    Прізвище ім’я по батькові

    Навчальний заклад

    Шифр

    Роботи

    К-ть балів

    тестового туру

    Кі-ть балів

    за творчі завдання

    Всього балів

    Балів після апеляції

    Рейтингове місце

    Диплом

    1

    2

    3

    4

    5

    1

    Цигановська Ірина Олегівна

    Кельменецький ліцей

    10-06

    10

    3

    6

    6

    7

    4

    36

     

    4

     

    2

    Ілаш Валерія Олегівна

    Кельменецький ліцей

    10-05

    12,5

    8

    8

    12

    13

    7

    60,5

     

    1

    І

    3

    Чубатько Анастасія Володимирівна

    Лівенецька ЗОШ

    -

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    4

    Паскар-Несіна Діана Олександрівна

    Подвірівська  ЗОШ

    10-03

    11,5

    7

    6

    12

    6,5

    7

    50

     

    3

    ІІІ

    5

    Коцюбан Ангеліна Павлівна

    Зеленівська  ЗОШ

    10-02

    13,5

    2

    9

    10

    16

    9

    59,5

     

    2

    ІІ

    6

    Мітітюк Діана Миколаївна

    Росошанівський НВК

    10-04

    10

    3

    0

    9

    10

    4

    36

     

    4

     

    7

    Матейчук Євген Ігорович

    Росошанівський НВК

    -

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    8

    Бамбуляк Ангеліна Сергіївна

    Нелиповецький НВК

    10-01

    9,5

    3

    1

    0

    7

    6

    26,5

     

    5

     

    9

    Базь Дарина Іванівна

    Іванівецька ЗОШ

    -

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    10

    Храпко Діана  Анатоліївна

    КПЛ

    -

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Голова організаційного комітету  __________________ Ткач О.І.                                                          

    Голова журі                                    __________________  Адамчук А.В.

    Секретар                                       ___________________ Дуплава Л.І.

     

     

     

     

     

     

    ПРОТОКОЛ

    засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

    з правознавства станом на 26 листопада 2017   року в Кельменецькому районі

    11 клас

    з/п

    Прізвище ім’я по батькові

    Навчальний заклад

    Шифр

    роботи

    К-ть балів

    тестового туру

    Кі-ть балів

    за творчі завдання

    Всього балів

    Балів після апеляції

    Рейтингове місце

    Диплом

    1

    2

    3

    4

    5

    1

    Юрєва Ірина Вадимівна

    Кельменецький ліцей

    -

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    2

    Геленюк Ірина Русланівна

    Кельменецький ліцей

    11-02

    10

    7

    10

    9

    13

    5

    54

     

    2

    ІІ

    3

    Пуюл Марина Василівна

    Зеленівська  ЗОШ

    11-01

    8

    9

    8

    12

    6,5

    6

    49,5

     

    3

     

    4

    Боднарчук Ангеліна Олександрівна

    Іванівецька ЗОШ

    -

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    5

    Усата Юлія Анатоліївна

    Перківський НВК

    11-04

    11,5

    7

    12

    12

    11

    4

    57,5

     

    1

    І

    6

    Мартинюк Надія Іванівна

    Перківський НВК

    11-03

    11,5

    4

    7

    13

    9

    5

    49,5

     

    3

     

    Голова організаційного комітету  __________________ Ткач О.І.                                                           

    Голова журі                                    __________________  Адамчук А.В.

    Секретар                                       ___________________ Дуплава Л.І.