Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 104 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    Home Олімпіади Протоколи міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
    

    ПРОТОКОЛ

    підсумків перевірки робіт учнів 3 класу 

    Кельменецького району

     

    ІІ етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з  української мови імені Петра Яцика у 2017 році

     

    03.12. 2017 р.

    Журі конкурсу у складі   голови  журі  –  Є.В. Яцишена

    членів журі  -

    1. Літавська Г.І - вчитель початкових класів Ленковецького НВК

    2. Геленюк С.І. – вчитель початкових класів Бузовицького НВК

    3. Ряба Н.С. – вчитель початкових класів Лівинецької ЗОШ

    4. Мартинюк А.А. – керівник районного методичного об’єднання вчителів 3 класів,  вчитель початкових класів Бабинської ЗОШ

    5. Касько Л.В. -  вчитель початкових класів Грушовецького НВК

    6. Сливка Н.В. - вчитель початкових класів Комарівського НВК

    7. Ткач С.А. - вчитель початкових класів Кельменецького ліцею – опорного закладу

    8. Самошина В. М.  - керівник районного методичного об’єднання вчителів 4 класів, вчитель початкових класів Нелиповецького НВК

     

    проаналізувавши результати виконаних завдань  учасників конкурсу, оцінило їх роботи таким чином:

     № з/п

    Шифр

    Прізвище, ім’я, по батькові учня

    Школа

    Бали

    Всього

    Місце

    Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

    1

    2

    3

    4

    5

    1. 1.1.

    320

    Дерев’янко Соломія

    Вороновицький НВК

    7

    8

    3

    0

    4

    22

     

    Дерев’янко І.В.

    1. 1.2.

    306

    Бідюк Дмитро Володимирович

    Бернівський НВК

    5

    9

    5

    5

    2

    26

     

    Сироїд Т.В.

    1. 1.3.

    305

    Андрущак Софія Петрівна

    Бабинська ЗОШ

    10

    10

    7

    0

    5

    32

    2

    Мартинюк А.А.

    1. 1.4.

    321

    Колодій Уляна Миколаївна

    Ленковецький НВК

    5

    1

    5

    4

    5

    20

     

    Літавська Г.В.

    1. 1.5.

    319

    Кавкало Олександра Романівна

    Оселівський НВК

    5

    8

    5

    4

    4

    26

     

    Ряба А.С.

    1. 1.6.

    301

    Пірожко Вікторія Віталіївна

    Лівинецька ЗОШ

    8

    9

    4

    5

    4

    30

    3

    Ряба Н.С.

    1. 1.7.

    313

    Грушецький Юрій Леонідович

    Іванівецька ЗОШ

    5

    8

    8

    4

    5

    30

    3

    Гуцул Т.С.

    1. 1.8.

    310

    Гончар Іван Іванович

    Іванівецька ЗОШ

    4

    1

    1

    0

    4

    10

     

    Гуцул Т.С.

    1. 1.9.

    303

    Бордюжан Анна Геннадіївна

    Бурдюзький НВК

    0

    0

    0

    0

    5

    5

     

    Соцька А. В.

    1. 1.10.

    312

    Крикливий Микола

    Нелиповецький НВК

    5

    8

    5

    4

    5

    27

    3

    Мосейчук О.В.

    1. 1.11.

    314

    Базь Богдан Анатолійович

    Бузовицький НВК

    9

    8

    8

    5

    5

    35

    2

    Геленюк С.І.

    1. 1.12.

    304

    Чихарівська Інна Ігорівна

    Зеленецька ЗОШ

    1

    3

    4

    4

    5

    17

     

    Пасічник- Круглянко О.Д.

    1. 1.13.

    309

    Мойсюк Софія Сергіївна

    Росошанівський НВК

    10

    8

    7

    1

    5

    31

    3

    Федорюк І.В.

    1. 1.14.

    317

    Книш Ярослав Олегович

    Грушовецький НВК

    3

    8

    5

    3,5

    5

    24,5

     

    Панчоха О.Ю.

    1. 1.15.

    318

    Боймістрюк Дар’я Василівна

    Комарівський НВК

    9

    10

    0

    4

    5

    28

    3

    Платаш В.В.

    1. 1.16.

    307

    Панчук Дарина Миколаївна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    8

    9

    7

    5

    5

    34

    2

    Тимінська Н.Г.

    1. 1.17.

    315

    Ганін Софія Дмитрівна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    10

    9

    7

    5

    5

    36

    1

    Тимінська Н.Г.

    1. 1.18.

    302

    Юр’єва Варвара Вадимівна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    10

    2

    0

    4

    4

    20

     

    Тимінська Н.Г.

    1. 1.19.

    308

    Мардар Ольга Іванівна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    7

    5

    5

    4

    5

    26

     

    Кульчак М.А.

    1. 1.20.

    316

    Паук Анна Дмитрівна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    5

    4

    1

    0

    4

    14

     

    Озорович А.І. 

    1. 1.21.

    311

    Послєд Назар Васильович

    Новоселицький НВК

    1

    5

    6

    4

    4

    20

     

    Гончар В.М.

    Голова журі  Є.В. Яцишена   

    Секретар журі       Скорик Ж.О.                                                      

    Члени журі       

    1. Літавська Г.І - вчитель початкових класів Ленковецького НВК

    2. Геленюк С.І. – вчитель початкових класів Бузовицького НВК

    3. Ряба Н.С. – вчитель початкових класів Лівинецької ЗОШ

    4. Мартинюк А.А. – керівник районного методичного об’єднання вчителів 3 класів,  вчитель початкових класів Бабинської ЗОШ

    5. Касько Л.В. -  вчитель початкових класів Грушовецького НВК

    6. Сливка Н.В. - вчитель початкових класів Комарівського НВК

    7. Ткач С.А. - вчитель початкових класів Кельменецького ліцею – опорного закладу

    8. Самошина В. М.  - керівник районного методичного об’єднання вчителів 4 класів, вчитель початкових класів Нелиповецького НВК

     

                                              

    ПРОТОКОЛ

    підсумків перевірки робіт учнів 4 класу 

    Кельменецького району

     

    ІІ етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з  української мови імені Петра Яцика у 2017 році

     

    03.12. 2017 р.

    Журі конкурсу у складі   голови  журі  –  Є.В. Яцишена

    членів журі  -

    1. Літавська Г.І - вчитель початкових класів Ленковецького НВК

    2. Геленюк С.І. – вчитель початкових класів Бузовицького НВК

    3. Ряба Н.С. – вчитель початкових класів Лівинецької ЗОШ

    4. Мартинюк А.А. – керівник районного методичного об’єднання вчителів 3 класів,  вчитель початкових класів Бабинської ЗОШ

    5. Касько Л.В. -  вчитель початкових класів Грушовецького НВК

    6. Сливка Н.В. - вчитель початкових класів Комарівського НВК

    7. Ткач С.В. - вчитель початкових класів Кельменецького ліцею – опорного закладу

    8. Самошина В. М.  - керівник районного методичного об’єднання вчителів 4 класів, вчитель початкових класів Нелиповецького НВК

     

    проаналізувавши результати виконаних завдань  учасників конкурсу, оцінило їх роботи таким чином:

     № з/п

    Шифр

    Прізвище, ім’я, по батькові учня

    Школа

    Бали

    Всього

    Місце

    Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

    1

    2

    3

    4

    5

    1. 1.1.

    423

    Паламарчук Анастасія Юріївна

    Новоселицький НВК

    9

    7

    7

    5

    0

    28

     3

    Беженар М. М.

    1. 1.2.

    413

    Сироїд Анна Миколаївна

    Бернівський НВК

    7

    6

    3,5

    3,5

    6

    26

     

    Мала А.В.

    1. 1.3.

    403

    Сторчак Владислав Романович

    Бабинська ЗОШ

    10

    7

    6,5

    6,5

    6

    36

    1

    Сосніна І.В.

    1. 1.4.

    422

    Ільєнко Софія Юріївна

    Перковецький НВК

    8

    7

    6

    7

    6

    34

    2

    Білик Н.Г.

    1. 1.5.

    407

    Рус Серафіма Миколаївна

    Ленковецький НВК

    2

    2,5

    7

    5,5

    2

    19

     

    Янюк С.П.

    1. 1.6.

    406

    Корчинський Станіслав Янович

    Ленковецький НВК

    5

    4

    7

    7

    0

    23

     

    Янюк С.П.

    1. 1.7.

    410

    Казимір Богдана Михайлівна

    Оселівський НВК

    4

    5,5

    7

    2

    4,5

    23

     

    Шереперюк Р.М.

    1. 1.8.

    414

    Перепічка Лідія Олександрівна

    Лівинецька ЗОШ

    9

    8

    6

    6,5

    6

    35,5

    2

    Фустій І.П.

    1. 1.9.

    405

    Савінкіна Маша Анатоліївна

    Іванівецька ЗОШ

    10

    7,5

    7

    5,5

    6

    36

    1

    Білик Є.В.

    1. 1.10.

    420

    Лисюк Анастасія Олександрівна

    Іванівецька ЗОШ

    9

    8

    0

    5

    4

    26

     

    Білик Є.В.

    1. 1.11.

    421

    Боднар Богдана Русланівна

    Бурдюзький НВК

    4

    3

    7

    7

    6

    27

     

    Іванова Т.М.

    1. 1.12.

    424

    Куца Анна Станіславівна

    Нелиповецький НВК

    8

    7

    6

    2

    3

    26

     

    Самошина В.М.

    1. 1.13.

    412

    Перчук Ольга Сергіївна

    Бузовицький НВК

    8

    4

    3,5

    5,5

    6

    27

     

    Крушенівська Г.О.

    1. 1.14.

    417

    Сорочан Андрій Віталійович

    Зеленецька ЗОШ

    8

    6,5

    6

    3,5

    4

    28

     3

    Задорожняк В.Л.

    1. 1.15.

    415

    Караван Іван Олексійович

    Грушовецький НВК

    10

    6

    7

    4,5

    0

    27,5

     

    Касько Л.В.

    1. 1.16.

    401

    Адамчук Олександра Олександрівна

    Комарівський НВК

    7

    7

    7

    6

    6

    33

    2

    Сливка Н.В.

    1. 1.17.

    411

    Ковальчук Аннелі Василівна

    Дністрівський НВК

    4

    7,5

    7

    5

    6

    29,5

    3

    Чебан Т.В.

    1. 1.18.

    416

    Палелюлько Софія Олександрівна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад 

    7,5

    3,5

    6

    6

    6

    29

    3

    Шарагова Н.Г.

    1. 1.19.

    418

    Мазур Катерина Леонідівна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад 

    11

    7

    3,5

    5

    6

    32,5

    2

    Шарагова Н.Г.

    1. 1.20.

    419

    Назарчук Олександра Едуардівна

    Кельменецький ліцей – опорний заклад 

    10

    7

    2

    6

    6

    31

    2

    Ткач С.В.

    1. 1.21.

    409

    Бодянчук Владлен Валерійович

    Кельменецький ліцей – опорний заклад 

    10

    8

    3,5

    5,5

    6

    33

    2

    Шарагова Н.Г.

    1. 1.22.

    404

    Базелюк Назар Павлович

    Мошанецька ЗОШ

    8

    6

    7

    3,5

    5

    29,5

    3

    Романюк Л.А.

    1. 1.23.

    408

    Камбуряк Юлія Олександрівна

    Ленковецький НВК

    8

    3

    7

    5

    5

    28

     3

    Янюк С.П.

    1. 1.24.

    402

    Онуфрійчук Олеся Сергіївна

    Козирянський НВК

    1

    7

    5

    3

    4

    20

     

    Бажан А.Ф.

    Голова журі  Є.В. Яцишена   

    Секретар журі       Скорик Ж.О.                                                      

    Члени журі     

    1. Літавська Г.І - вчитель початкових класів Ленковецького НВК

    2. Геленюк С.І. – вчитель початкових класів Бузовицького НВК

    3. Ряба Н.С. – вчитель початкових класів Лівинецької ЗОШ

    4. Мартинюк А.А. – керівник районного методичного об’єднання вчителів 3 класів,  вчитель початкових класів Бабинської ЗОШ

    5. Касько Л.В. -  вчитель початкових класів Грушовецького НВК

    6. Сливка Н.В. - вчитель початкових класів Комарівського НВК

    7. Ткач С.В. - вчитель початкових класів Кельменецького ліцею – опорного закладу

    8. Самошина В. М.  - керівник районного методичного об’єднання вчителів 4 класів, вчитель початкових класів Нелиповецького НВК