Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 166 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    Home Олімпіади Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів
    

    Вітаємо

    переможців

     І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів

    міжшкільного наукового товариства

    «Пошук», шкільних наукових об’єднань

    у 2017/2018 н.р.

     

    ПІБ учня

    Клас

    Навчальний заклад

    Диплом

    Секція

    ПІБ керівника

    І. Відділення  історичного, філософського та суспільствознавчих напрямків

    1. 1.

    Ілаш Валерія

    10

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Правознавство

    Білобрицький О.Б.

    1. 2.

    Геленюк Ірина

    11

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Археологія

    Швець І.Д.

    1. 3.

    Ряба Ірина

    11

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Історія України

    Адамчук А.В.

    1. 4.

    Чебан Руслана

    9

    Новоселицький НВК

    ІІ

    Історія України

    Мельник В.І.

    1. 5.

    Попович Іванна

    8

    Нелиповецький НВК

    І

    Етнологія

    Попович О.І.

    1. 6.

    Ковальчук Ірина

    9

    Вовчинецький НВК

    ІІІ

    Історія України

    Рошко Л.В.

    1. 7.

    Василенко Наталя

    9

    Подвірївська ЗОШ

    І

    Всесвітня історія

    Бабинчук Л.О.

    1. 8.

    Мала Вікторія

    7

    Бернівський НВК

    ІІ

    Релігієзнавство

    Мала Н.В.

    ІІ. Відділення хімії та біології,  екології та аграрних наук

    1. 9.

    Пуюл Марина

    10

    Зеленецька ЗОШ

    ІІ

    Біологія людини

    Бабій Т.М.

    1. 10.

    Буряк Ольга

    9

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Загальна біологія

    Мардар В.І.

    1. 11.

    Чебан Віра

    10

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Екологія

    Мардар В.І.

    1. 12.

    Андрушкевич Анастасія

    9

    Бернівський НВК

    І

    Біологія людини

    Бешлей Т.А.

    1. 13.

    Гринько Марина

    10

    Комарівський НВК

    І

    Екологія

    Ярмійчук В.В.

    1. 14.

    Бурлака Аделіна

    11

    Росошанівський НВК

    І

    Валеологія

    Бурлака Л.М.

    1. 15.

    Василеску Анна – Богдана

    10

    Росошанівський НВК

    ІІ

    Психологія

    Руда М.С.

    1. 16.

    Ткачук Аделіна

    11

    Новоселицький НВК

    І

    Екологія та охорона природи

    Олійник Г.І.

    1. 17.

    Касько Вадим

    Боднар Анастасія

    8

    9

    Грушовецький НВК

    ІІ

    Екологія

    Китайгородська М.М.

    1. 18.

    Харабара Володимир

    9

    Іванівецька ЗОШ

    І

    Медицина

    Дзик О.А.

    1. 19.

    Гуменюк Дмитро

    11

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Медицина

    Ткач С.А.

    1. 20.

    Матейчук Євген

    10

    Росошанівський НВК

    ІІІ

    Біологія людини

    Ніколаєнко Л.В. 

    1. 21.

    Сливка Святослав

    11

    Комарівський НВК

    ІІ

    Генетика і селекція

    Ярмійчук В.В.

    1. 22.

    Корній Інна

    11

    Ленковецький НВК

    І

    Психологія

    Музика Т.М.

    1. 23.

    Рижа Ангеліна

    10

    Нелиповецький НВК

    ІІ

    Психологія

    Федорюк Н.А.

    1. 24.

    Коханська Юлія

    9

    Вартиковецька ЗОШ

    ІІ

    Екологія

    Горбатюк Л.В.

    ІІІ. Відділення  філології та мистецтвознавства

    1. 25.

    Козак Олег

    11

    Подвірївська ЗОШ

    ІІ

    Українська мова

    Пастух О.О.

    1. 26.

    Гуцул Олеся

    10

    Подвірївська ЗОШ

    ІІ

    Українська література

    Джаловська А. Г.

    1. 27.

    Ткач Єлизавета

    11

    Бузовицький НВК

    ІІІ

    Фольклористика

    Руда М.В.

    1. 28.

    Москалюк Ілона

    9

    Комарівський НВК

    І

    Мистецтвознавство

    Ляшок В.І.

    1. 29.

    Когут Лілія

    9

    Вартиковецька ЗОШ

    ІІІ

    Українська література

    Царюк О.М.

    1. 30.

    Прикопняк Ілля

    8

    Нелиповецький НВК

    ІІ

    Журналістика

    Требик А.І.

    1. 31.

    Банар Станіслав

    10

    Зеленецька ЗОШ

    ІІІ

    Англійська мова

    Шишковська Т.І.

    1. 32.

    Цигановська Ірина

    10

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Українська мова

    Крива Д.В.

    1. 33.

    Ілаш Валерія

    10

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Журналістика

    Крива Д.В.

    1. 34.

    Варварюк Ірина

    10

    Кельменецький ліцей – опорний заклад

    І

    Українська мова та література

    Крива Д.В.

    1. 35.

    Бурдейна Ірина

    9

    Дністрівський НВК

    ІІІ

    Українська мова

    Гацманюк А. А.

    1. 36.

    Ковальчук Анастасія

    9

    Вовчинецький НВК

    ІІ

    Українська мова

    Руда О.О.

    ІV. Відділення економіки та наук про землю 

    1. 37.

    Никифоряк Василь

    10

    Зеленецька ЗОШ

    І

    Географія та ландшафтознавство

    Никифоряк С.О.

    1. 38.

    Голухіна Анастасія

    9

    Новоселицький НВК

    ІІ

    Географія та ландшафтознавство

    Боднар К.А.

    1. 39.

    Бордюжан Богдан

    6

    Бурдюзький НВК

    ІІІ

    Географія та ландшафтознавство

    Бордюжан О.В.

    1. 40.

    Галунка Софія

    8

    Вовчинецький НВК

    ІІІ

    Географія та ландшафтознавство

    Рошко Л.В.

    V. Відділення: математичних, фізичних, технічних та комп’ютерних наук

    1. 41.

    Дячук Юрій

    10

    Росошанівський НВК

    ІІІ

    Фізика

    Руснак В.В.

    1. 42.

    Адамчук Олександр

    9

    Комарівський НВК

    ІІ

    Математика

    Гуцуляк Я.І.

     

    P1100180P1100183P1100184P1100185P1100190P1100191P1100194P1100195P1100200P1100202P1100203P1100205P1100210P1100214P1100215P1100216P1100217P1100221P1100222P1100223P1100226P1100231