Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 182 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Комплект: надувной костюм, вентилятор-насос Шуточный костюм из нейлона с насос. . . Надувной костюм Клоун-2. Артикул: НК-750а.
  Home Виховна робота
  

  image006З метою залучення школярів до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури 29 квітня у середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка було проведено виставку-свято художніх виробів «Українська писанка».

  Детальніше...

  image001З метою виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України у Вовчинецькому НВК було проведено шкільний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

  Детальніше...