Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 194 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image002У ці весняні квітневі дні до Перковецьких школярів завітав наш земляк, випускник нашої школи Чабан Анатолій Опанасович - журналіст. Член НСЖУ. У 1964 р. закінчив філологічний факультет Чернівецького держуніверситету.

  Працював заввідділом газети "Радянська Буковина", заступником редактора газети "Буковинське віче", редактором газети "Селянські інтереси", редагував газети "Слово Христове" і "Смерічка". Автор поетичної збірки «Зоряні думи». В 1954 році закінчив Перковецьку семирічку, а нині – на заслуженому відпочинку

       Завітавши до рідної школи, Анатолій Опанасович презентував учням та вчителям - словесникам свою нову збірку поезій «Взаємне – потаємне», яку розпочав писати ще півстоліття назад, коли пізнавав літературну науку на філологічному факультеті університету. Вийшовши за браму ВУЗу з дипломом філолога, він озирнувся і в його серці ворухнулося запитання «А чому у вищій школі не вчать любові?». Потім він все життя шукав те, чого не збагнув і не пізнав в університеті. Ця книга є результатом тих пошуків автора від любові земної до любові безумовної, божественної – любові до всього Сущого. З уст автора звучали твори «На крилах любові», «Перше освідчення», «Взаємне – потаємне», «Якщо кохаєш», «Не обманюй мене», «Двоє цілуються».

         Свій виступ автор закінчив віршем «Мій заповіт»:

   

  Любім усіх! Любім усіх!

  Любім усіх ще не народжених!

  Любім живих!

  Любім усіх…

  Небесних!!!

  І любім все суще…

  Усе любім!

  Любім

  Усе!

  Лю…

  Бі..

  М…

  image001image002