Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 144 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001Європа починається з тебе…

  Третя субота травня - День Європи. В Нелиповецькому НВК з цієї нагоди пройшла тематична лінійка під назвою «Європа – наш спільний дім», яку підготував класний колектив 7 кл. (кл. керівник Рижа О.І.)

  На уроках іноземної мови учні розповідали про європейські країни на французькій та англійській мовах.

  В бібліотеці здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з ілюстративними матеріалами до цієї дати, які підготувала бібліотекар Требик А.І.

  На годинах спілкування класоводи та класні керівники цього тижня знайомили своїх вихованців з національними, духовними, культурними особливостями європейських країн.

  Мета заходів - розширити інформаційне поле учнів про країни Європейського Союзу; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

  Народне прислів'я говорить: «Гарний сусід - найближчий родич». Україна сьогодні живе у дружбі та розумінні з іншими державами, межує з 7 країнами, чотири з яких є членами Європейського Союзу. Саме партнерські відносини з країнами Європи відіграють для нашої держави велике значення.

  Європейські цінності – це цінності Людини. Європа не починається у Греції, Франції чи Великобританії. Європа починається із кожного з нас.

  image001image002image003