Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 148 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001Дружня шкільна спільнота.

  Високий натхненний наш злет.

  В науці, у спорті, в мистецтві

  Ми разом крокуєм вперед.

  Вже традиційно, 1 червня, в День захисту дітей, в Мошанецькій ЗОШ проводиться свято шкільної родини «Обдарованість року». Учні, вчителі, батьки, громадськість села, зібралися, щоб підтримати та вшанувати обдаровану, талановиту молодь. Це школярі, які стали переможцями й призерами районних, шкільних олімпіад, конкурсів та змагань. Це ті, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками приніс славу рідній школі.

  Крім грамот, учні отримали й грошові винагороди, які вже другий рік поспіль виділяє приватний підприємець Василь Іванович Пастух.

  Свято супроводжувалося виконанням учнями школи пісень, гуморесок, танців. Всі присутні були зачаровані майстерним виконанням вихованцями музичної школи музичних творів на скрипці, баяні, трубі, сопілці.

  Справді, фортуна не всім посміхається,

  Є у житті лиш єдиний гарант,

  Не продається і не купується

  Добре імя, любов і талант.

  Як підсумок, прозвучали ці слова з вуст ведучої свята, заступника директора з навчально-виховної роботи Рингач В.В., яка щиро подякувала батькам, вчителям, всім тим, хто зробив перемоги можливими, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010