Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 221 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home Дошка пошани вчителів
  

    

  image003

     

  За останніх п’ять років 29 вихованців Ткач Світлани Анатоліївни  стали переможцями ІІ етапу і 9 – ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології. У конкурсі-захисті наукових робіт переможцями районного етапу стало 7, обласного – 3 переможців і державного – 3 учнів (Гетьман Роман, Білобрицький Юрій, Сакалюк Тетяна). 

   

  Детальніше...

  image002 

  Крива Богдана Василівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Українська мова і література», кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист», працює вчителем української мови та літератури 19 років.

   

   

  Детальніше...

  image001

         

   

   Має глибокі науково-теоретичні знання з географії, психології, педагогіки й методики. Відзначається надзвичайною трудолюбивістю, відповідальністю, творчим підходом у проведенні різних типів уроків, широко пропагує методику нестандартних уроків.  

   

   

  Детальніше...

  image001 Дякую, доле, за щиру науку,

  За те, що з дитинства брала за руку,

   Світ пізнавати до школи водила,

   Слово вкраїнське любити навчила.

   З тих пір у душі радість творчості маю – 

   Рідної мови учнів навчаю.

   

  Л. Федорук

  Детальніше...

  равлюк Чудова професія «ВЧИТЕЛЬ», своєрідна вчительська доля, нелегкий , але святий педагогічний шлях. Справжня вчительська стезя і у Лариси Віталіївни Равлюк, мудрого наставника, щирого порадника як для вчителів Кельменецького ліцею, так і для учнівського колективу.

   

  Детальніше...