Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 172 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Гуцул                               

   

  Гуцул Тетяна Степанівна, народилася 30 березня 1969 року в с.Іванівці Кельменецького району Чернівецької області. 

   

   

    

  У 1992 році закінчила Кам’янець-Подільський  державний педагогічний інститут ім. В.П. Затонського. Працює в   середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Іванівці з 1988 року, на посаді вчителя початкових класів – з 2000 року. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст  вищої категорії», «учитель-методист»,  нагороджена знаком «Відмінник освіти України».   Призер другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2004», переможець конкурсу «Педагогічна творчість освітян Кельменеччини». Займається проблемами екологічного виховання через використання проблемно-пошукового  методу  навчання. Зібрала та впорядкувала матеріал, об’єднаний темою «Від екології довкілля до екології душі». Досліджує тему зв’язку українського народознавства та етнопедагогіки. Одружена, виховує трьох дітей.

  Основні напрацювання:

  1.      Гуцул Т.С. Перші кроки. Адаптація шестирічного першокласника до нових умов шкільного життя. Посібник для вчителя. /Схвалено Вченою радою ІППОЧО.

  2.      Гуцул Т.С. Чомусикам і Щомусикам. Посібник для вчителя. /Розглянуто на засіданні РМК.

  3.      Гуцул Т.С. Дива в природі. Методичні рекомендації до уроків розвитку зв’язного мовлення в 1-4 кл./Розглянуто на засіданні РМК.

  4.      Гуцул Т.С. Програма курсу «Основи екологічних знань у початкових класах»1-4 кл. / Гуцул Т.С., Білик Є.В.  /Розглянуто на засіданні РМК.

  5.       Дивосвіт природи. Матеріали  для вчителя (До програми курсу «Основи екологічних знань в початковій школі» 1 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./ Розглянуто на засіданні РМК.

  6.      Світ через краплину роси. Матеріали для вчителя (До програми курсу «Основи екологічних знань в початковій школі» 2 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./ Розглянуто на засіданні РМК.

  7.      Жива душа при роди. Матеріали  для вчителя (До програми курсу «Основи екологічних знань в початковій школі» 3 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./ Розглянуто на засіданні РМК.

  8.      Людина і природа. Матеріали для вчителя (До програми «Основи екологічних знань в початковій школі» 4 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./ Розглянуто на засіданні РМК.

  9.      Гуцул Т.С.  Програма курсу «Література рідного краю в початковій школі» 3-4кл./ Схвалено Вченою радою ІППОЧО.

  10. Збірка для читання «Буковинські перлинки – допитливій дитинці» 3 кл. (До програми «Література рідного краю в початковій школі»)  /Упор. Гуцул Т.С./ Схвалено Вченою радою ІППОЧО.

  11. Збірка для читання «Буковинська читаночка» 4 кл. (До програми «Література рідного краю в початковій школі») /Упор. Гуцул Т.С./ Схвалено Вченою радою ІППОЧО.

  12.  Гуцул Т.С. Сходинки до творчості. Збірник завдань для розвитку творчого мислення молодших школярів. /Схвалено Вченою радою ІППОЧО.

  13. Гуцул Т.С. Доторкнись до природи серцем. Навчально-хрестоматійне видання /Упор. Т.С. Гуцул, Є.В. Білик, Н.Г. Животченко. Чернівці, 2013. – 452с.: 40іл.

  14.  Гуцул Т.С. Буковинська мозаїка. Літературно-методичний альманах. Гуцул Т.С., Животченко Н.Г. /– Чернівці, 2014. – 288с.: 7іл.