Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 129 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001

         

   

   Має глибокі науково-теоретичні знання з географії, психології, педагогіки й методики. Відзначається надзвичайною трудолюбивістю, відповідальністю, творчим підходом у проведенні різних типів уроків, широко пропагує методику нестандартних уроків.  

   

   

  Має власні напрацювання щодо застосування інтегрованого, проблемно-дослідницького, особистісно зорієнтованого, випереджаючого, блокового та бінарного навчання. Її творчому почерку притаманні національний колорит у поєднанні з національною ідеєю, оригінальність змісту і форми, ефективне використання інформаційних технологій, дидактичного, наочного матеріалу.  Талановитий організатор, наставник учнівської молоді, вона є їх старшим товаришем, з яким працювати легко, просто, цікаво, але й відповідально.

  За пять років пятдесят її вихованців стали переможцями  районних, двадцять – переможцями обласних олімпіад, краєзнавчих конкурсів. А її вихованець у 2015 році Чернятинський Максим   приніс області аж три перемоги державного рівня: І місце в конкурсі-захисті наукових робіт, ІІ місце – в олімпіаді з географії, ІІІ місце як учасник обласної команди-призера Всеукраїнського турніру юних географів. На рахунку учня Лариси Василівни  Громика Владислава за попередні два роки було перше, третє місця на державному етапі  Всеукраїнської олімпіаді з географії. А в 2017 році Влад посів І місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту учнівських науково-дослідних робіт.