Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 176 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

    

  image003

     

  За останніх п’ять років 29 вихованців Ткач Світлани Анатоліївни  стали переможцями ІІ етапу і 9 – ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології. У конкурсі-захисті наукових робіт переможцями районного етапу стало 7, обласного – 3 переможців і державного – 3 учнів (Гетьман Роман, Білобрицький Юрій, Сакалюк Тетяна). 

   

  Команда учнів Світлани Анатоліївни в обласному  турнірі юних біологів  зайняла ІІІ м.

  Щороку вчитель  залучає чимало учнів до участі   у Міжнародній природознавчій грі. «Геліантус» (всього 37 учнів).

  Для слухачів курсової перепідготовки при ІППОЧО проводила ділову гру «Інтерактивні методи навчання». Неодноразово виступала із статтями в газеті «Освіта Буковини». Минулого року стала переможцем районного конкурсу «Педагогічна творчість освітян Кельменеччини»,  а цього року бере участь у науково-педагогічному проекті «Інтелект України».

   Кожен її урок – розширення розумового кругозору учнів, задоволення їх природної допитливості. А для цього вона чітко, цілеспрямовано використовує алгоритми знайдених, уточнених аналогій, заглиблення у суть, розробки моделей та їх практичного використання. Це, зрештою, і є основні шляхи, способи реалізації компетентного підходу до навчання, до роботи з обдарованими, здібними учнями.

  Педагогічний шлях, ріст, становлення, досягнення, успіхи є підтвердженням суті учителя-лідера, учителя-керманича: після закінчення вузу (біологічний факультет ЧНУ) - вчитель біології,  методист районного методичного кабінету, учитель біології гімназії, ліцею, керівник шкільного, районного методичного об’єднання вчителів біології, заступник директора ліцею- опорного закладу з навчально-виховної роботи.