Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 175 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home Дошка пошани учнів
  

  Гуменюк ДмитроДмитро Гуменюк з першого класу навчається  в Кельменецькому ліцеї-опорному закладі. Зарекомендував себе як старанний, дисциплінований, працелюбний, уважний учень. Має навчальні досягнення високого рівня. Виявляє логічне, образне, конкретне, творче мислення. До навчання ставиться особливо сумлінно, володіє хорошою пам’яттю, має глибокі і міцні знання з усіх предметів.Є всебічно розвиненою особистістю.Постійно підвищує свій інтелектуальний рівень, читає багато художньої і енциклопедичної літератури.   Має здібності до вивчення як гуманітарних так і природничо-математичних предметів.

  Детальніше...

  Рибчинс кий НазарРибчинський Назарій Віталійович навчається у центральному закладі смт. Кельменців з 1 класу. До навчання ставиться особливо сумлінно, володіє хорошою пам’яттю, має глибокі  і міцні знання з усіх предметів. Є усебічно розвиненою особистістю. Постійно підвищує свій інтелектуальний рівень, читає багато художньої та енциклопедичної літератури. На уроках виявляє жвавість думки, нестандартне мислення, широкий діапазон пізнавальної активності. Завжди націлений на високий результат, на перемогу.

  Детальніше...

  Варварюк IринаВарварюк Ірина Василівна протягом навчання в ліцеї зарекомендувала себе цікавою, допитливою, старанною, комунікабельною, здібною, толерантною ученицею.

  До навчання ставиться сумлінно, має відмінні оцінки з усіх навчальних предметів. Середній бал свідоцтва про базову освіту – 11. Це найвищий рейтинг у класі.

  Учениця постійно бере участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях різних етапів. Щорічно має перемоги в районі й області.

  Детальніше...

  Буряк Ол гаБуряк Ольга Іванівна навчається в Кельменеькому ліцеї з першого класу. Під час навчання зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, працелюбна, уважна, добра учениця. За цей період проявила себе як цілеспрямована і відповідальна учениця.

  Оля відмінниця і неодноразова учасниця олімпіади з математики, зарубіжної літератури, української мови і літератури. В 2017-2018 н.р. стала призером ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури (І м.), біології (ІІІм.), хімії (ІІІм.), зарубіжної літератури (І м.), обласного етапу турніру юних біологів, І етапу конкурсу-захистуучнівських  наукових робіт (Ім.).

  Детальніше...

  IMG 5146Харабара Володимир Ігорович, 28.02.2003 року народження, навчається в даній школі з першого класу. Навчається на високому рівні, має добре розвинені навчальні здібності, високий ступінь пізнавальної активності. До навчальної діяльності відноситься сумлінно, з ініціативою. Володіє широким кругозором, хорошою пам’яттю, логікою.

  Детальніше...