Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 142 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  IMG 5146Харабара Володимир Ігорович, 28.02.2003 року народження, навчається в даній школі з першого класу. Навчається на високому рівні, має добре розвинені навчальні здібності, високий ступінь пізнавальної активності. До навчальної діяльності відноситься сумлінно, з ініціативою. Володіє широким кругозором, хорошою пам’яттю, логікою.

  Виражений інтерес має до таких навчальних дисциплін як математика, географія, англійська мова, біологія, правознавство. Володимир постійно розвивається і має досягнення в різних областях науки.

  Учень Харабара Володимир щорічно бере активну участь в інтелектуальних олімпіадах і конкурсах різного рівня. Неодноразово ставав призером і переможцем шкільних олімпіад з біології, англійської мови, фізики, правознавства, математики. У 2015/2016 н.р.  став переможцем в ІІ етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна», є активним учасником в конкурсі- захисті БМАН та в програмі «Future Leaders Exchange»

  Харабара Володимир є найкращим учнем школи. За характером Володимир доброзичливий, відкритий, комунікабельний, з почуттям гумору. З однокласниками склалися ділові, дружні відносини. Має нахили лідера, хлопці прислухаються до його думки. У класі у Володимира багато друзів. Він завоював авторитет у однокласників як людина діяльна, цілеспрямована, критична по відношенню до себе і оточуючих, що не боїться висловлювати свою думку. У зверненні зі старшими ввічливий. Прислухається до думки інших, адекватно реагує на зауваження оточуючих. Учня виділяє його вихованість, порядність і практичність.

  Все це дозволило Володимиру завоювати заслужену повагу однокласників, учителів і адміністрації школи. До дорученої справи ставиться відповідально, творчо, має високу виконавську дисципліну.

  Проживає з батьками.