Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 147 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Буряк Ол гаБуряк Ольга Іванівна навчається в Кельменеькому ліцеї з першого класу. Під час навчання зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, працелюбна, уважна, добра учениця. За цей період проявила себе як цілеспрямована і відповідальна учениця.

  Оля відмінниця і неодноразова учасниця олімпіади з математики, зарубіжної літератури, української мови і літератури. В 2017-2018 н.р. стала призером ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури (І м.), біології (ІІІм.), хімії (ІІІм.), зарубіжної літератури (І м.), обласного етапу турніру юних біологів, І етапу конкурсу-захистуучнівських  наукових робіт (Ім.).

  До навчання ставиться з непідробним інтересом, з ентузіазмом, виконує додаткові, творчі завдання. Логічне мислення розвинене на високому рівні. Любить читати, пише вірші, займається шахами.

  До громадської діяльності відноситься з повагою, проявляє ініціативу в питаннях допомоги оточуючим. За типом темпераменту Ольга – флегматик: урівноважена, не любить метушні й до всього ставиться з притаманною їй прискіпливістю. Товариська, має багато друзів.

  Учениця користується повагою з боку однокласників та педагогів.