Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 121 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Варварюк IринаВарварюк Ірина Василівна протягом навчання в ліцеї зарекомендувала себе цікавою, допитливою, старанною, комунікабельною, здібною, толерантною ученицею.

  До навчання ставиться сумлінно, має відмінні оцінки з усіх навчальних предметів. Середній бал свідоцтва про базову освіту – 11. Це найвищий рейтинг у класі.

  Учениця постійно бере участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях різних етапів. Щорічно має перемоги в районі й області.

  У 2016-2017 н.р. Варварюк Ірина виборола 1 місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт (секція «Українська література»), ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, І місце у ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. Неодноразово мала перемоги районного та обласного рівнів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

  На уроках уважна, старанна, активна. При підготовці і виконанні постійних і тимчасових доручень завжди відповідальна. Іринка постійна учасниця танцювального колективу «Натхнення», різних предметних факультативів.

  Дівчинка трудолюбива, гарна помічниця татусеві. Адже втратила маму коли їй було тільки вісім років.

  Критично ставитьтся до власних вчинків і відверто про це говорить. Вимоглива до себе. Весела і товариська за що й користується авторитетом серед однокласників, друзів.