Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 122 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Рибчинс кий НазарРибчинський Назарій Віталійович навчається у центральному закладі смт. Кельменців з 1 класу. До навчання ставиться особливо сумлінно, володіє хорошою пам’яттю, має глибокі  і міцні знання з усіх предметів. Є усебічно розвиненою особистістю. Постійно підвищує свій інтелектуальний рівень, читає багато художньої та енциклопедичної літератури. На уроках виявляє жвавість думки, нестандартне мислення, широкий діапазон пізнавальної активності. Завжди націлений на високий результат, на перемогу.

  З цікавістю опановує усі шкільні предмети, та найкращі показники має у вивченні математичних та природничих дисциплін.

  Зокрема, починаючи з п’ятого класу, щороку завойовує призові місця в районних предметних олімпіадах з математики, інформатики, географії, фізики, хімії, біології (перші – другі місця). А також проявляє високі результати і в опануванні гуманітарних дисциплін: призові місця в районних олімпіадах з історії, англійської мови, української мови і літератури, зарубіжної літератури (другі – треті місця). Заслужено посідає найвищий рейтинг серед учнів району на своїй паралелі: минулого навчального року – вісім районних перемог, цьогоріч – сім перемог.

  Неодноразово був переможцем ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і нагороджувався Дипломами ІІ та ІІІ ступеня з математики, інформатики, фізики, географії.

  Щороку Рибчинський Назарій бере участь в обласних конкурсах з інформатики: конкурс «Байт»  - «PowerPoint» (І місце), конкурс «Користувач ПК» (ІІ місце).

  Був членом команди старшокласників на обласному турнірі з фізики (команда цього року посіла І місце) та обласному турнірі з математики (команда посіла ІІІ місце).

  Додатково займається вивченням математики, інформатики, географії. Починаючи з 1 класу, Назарій щороку має лише відмінні оцінки, отримує «Похвальні листи».

  З початкових класів є також постійним учасником шкільного хореографічного гуртка, театральної студії, проявляючи при цьому належний рівень таланту та відповідальності.

  Назарій заслуговує на повагу вчителів за такі риси, як добросовісність, вихованість, безвідмовність, чесність і принциповість. Серед однокласників також користується авторитетом. Неодноразово керував класним колективом у ролі старости, при цьому проявляв ініціативність, пунктуальність. Завжди сумлінно ставиться до усіх покладених на нього обов’язків. Хлопець є визнаним лідером у навчанні, з готовністю допомагає своїм однокласникам, є хорошим і надійним товаришем. Ім’я Назарія допомагає створювати позитивний імідж новоствореного навчального закладу, викликає заслужено високу оцінку з боку адміністрації. Батьки виховують сина в дусі християнської етики й моралі, строгих норм поведінки та гармонійних законів людського співжиття.