Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 128 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    Гуменюк ДмитроДмитро Гуменюк з першого класу навчається  в Кельменецькому ліцеї-опорному закладі. Зарекомендував себе як старанний, дисциплінований, працелюбний, уважний учень. Має навчальні досягнення високого рівня. Виявляє логічне, образне, конкретне, творче мислення. До навчання ставиться особливо сумлінно, володіє хорошою пам’яттю, має глибокі і міцні знання з усіх предметів.Є всебічно розвиненою особистістю.Постійно підвищує свій інтелектуальний рівень, читає багато художньої і енциклопедичної літератури.   Має здібності до вивчення як гуманітарних так і природничо-математичних предметів.

                На уроках завжди уважний, активний,  виконує домашнє завдання, допомагає товаришам. За три останні роки навчання п’ять разів  був переможцем  обласних олімпіад з біології, фізики.  Постійний учасник обласних турнірів  з біології, фізики, математики, є незмінним капітаном команди і в складі команди  також відзначений  призовими місцями. Щорічно  має  призові місця із конкурсу-захисту учнівських  науково-дослідних робіт.  В 2017-2018 н.р. має чотири перемоги  в ІІ етапі олімпіад: біологія та хімія  І місце, українська мова і література та фізика  ІІІ місце, І місце у конкурсі-захисту учнівських  науково-дослідних робіт.

                 До виконання громадських доручень ставиться сумлінно, дбайливо. Бере активну участь у громадському житті школи та класу, у роботі учнівського самоврядування, у культмасових заходах. Скромний, веселий, товариський, стриманий, врівноважений, розсудливий, дисциплінований, самостійний,  не піддається чужому впливу. Завжди свідомо виконує правила поведінки. Користується повагою серед вчителів. Має авторитет серед товаришів. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями.

                 Крім того, юнак позитивний, має добре почуття гумору, постійний учасник театральних постановок. Ім’я Дмитра допомагає створювати позитивний імідж новоствореного навчального закладу, викликає заслужено високу оцінку з боку адміністрації. Батьки виховують сина в дусі християнської етики й моралі, строгих норм поведінки та гармонійних законів людського життя.