Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 123 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в навчальних закладах Кельменецького району на 2016-2020 роки

  123

  УКРАЇНА

  Кельменецька районна державна адміністрація Чернівецької області

  УПРАВЛІННЯ   ОСВІТИ

   

   

    НАКАЗ

  04.01.2016                                     смт.Кельменці                                                 №3

   

   

   

   

  Про затвердження Плану заходів

  щодо реалізації Концепції

  національно-патріотичного виховання

  дітей і молоді в навчальних закладах

  Кельменецького району на 2016-2020 роки

   

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 « Про затвердження Концепції  національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1400-р «Про затвердження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016рік», наказом Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації  від 25.08.2015 №337 «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у навчальних закладах Чернівецької області на 2015-2020 роки» та з метою посилення патріотичного виховання учнів, формування національної свідомості

   

  наказую:

   

   1. Затвердити План заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в навчальних закладах Кельменецького району на 2016-2020 роки, що додається.

   

   2. Керівникам загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району:

    2.1 Розробити відповідні плани заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей і молоді в навчальних закладах району.

   2.2 Інформувати управління освіти каб.45, E-mail:Vika8523@mail.ru-Петрюк В.А до 20 вересня та 10 грудня щорічно до 2020 року.

  3. Наказ розмістити на інформаційному сайті управління освіти райдержадміністрації.

  4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації  Галай Ж.О.

   

   

  Начальник управління

  освіти райдержадміністрації                                                         Л.Мартинюк