Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 154 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image004 

  У перший день весни у Грушовецькому НВК відбулося родинне патріотичне свято-зустріч під назвою «Ми – єдина родина – вся Україна». 

   

   

  Учні 7-8 класів та їхні класні керівники Л. А. Рубаняк, М. Г. Цуркан запросили  до школи на гостину не просто учасників АТО, а рідних та близьких людей: Федора Федоровича Чухліба, Миколу Венедиктовича Цуркана, учасника Революції Гідності Миколу Васильовича Китайгородського.

  Школярі радо зустріли гостей запашним короваєм, взялись за руки у флешмобі єдності «Україна – єдина», згадали всі знаменні події минулого й сьогодення, коли українці виявляли мужність у боротьбі за незалежність, за свободу, висловивши впевненість в тому, ця боротьба таки закінчиться перемогою миру. Хвилиною мовчання учасники зустрічі згадали всіх українців-патріотів, які загинули, боронячи європейське майбутнє України та  рідний український чорнозем на сході України.

  Інсценізація юних акторів «Мати і син»  стала щирим закликом для майбутніх захисників до свідомої оборони рідної землі.  Розчулила всіх присутніх пісня про батька у виконанні Владислава Чухліба, а також зачарували всіх своїм ніжним голосом Людмила  та Валерія Паращук.

  Діти часто соромляться сказати щось вголос, але як вони гарно зуміли виразити свої думки та почуття на папері, а тому зачитали і подарували захисникам Батьківщини свої листи-побажання, й своїм рукостисканням віддали належну честь і шану запрошеним.

  До глибини душі вразив аудиторію патріотичний танець «Герої повертаються додому». А найактивніші артисти підготували самостійно в подарунок гостям ніжний вальс.

  Зі словами подяки за свято, за теплі та добрі слова, за підтримку  від імені учасників АТО виступив Федір Федорович Чухліб.

  А на завершення зустрічі учні своєю спільною молитвою попросили у Бога волі та миру для України. 

  image056image054image052image050image048image046image044image042image040image038image036image034image032image030image028image026image024image022image020image018image016image014image012image010image008image006image004image002